შესაძლებლობა საბაუნის აკადემიურ პერსონალისა და სტუდენტებისთვის
სულხან-საბა ორბელიანის უნივერსიტეტის აკადემიურ პერსონალსა და სტუდენტებს 2 მარტიდან - 13 მარტის ჩათვლით შესაძლებლობა ექნებათ უფასოდ ისარგებლონ ედვარდ ელგარის გამომცემლობის 2020 და 2021 წლებში გამოცემული აკადემიური პროდუქციით.
Edward Elgar Publishing არის წამყვანი დამოუკიდებელი აკადემიური და პროფესიული გამომცემლობა, რომელიც სპეციალიზებულია სამართლის, ბიზნესისა და სოციალური მეცნიერებების სფეროებში. გამომცემლობა აერთიანებს 10 000-ზე მეტი დასახელების აკადემიურ რესურსს და ყოველწლიურად დაახლოებით 600 დასახელების წიგნსა და ჟურნალს გამოსცემს.

Opportunity for the academic staff and students of Sulkhan-Saba Orbeliani University
From March 2 to March 13, the academic staff and students of Sulkhan-Saba Orbeliani University will have the opportunity to access Edward Elgar Publishing's academic publications from 2020 and 2021 for free.
Edward Elgar Publishing is a leading independent academic and professional publisher specializing in law, business, and social sciences. The publisher offers over 10,000 academic titles and releases approximately 600 new books and journals each year.
To access the free resources, please use the following link and follow the instructions: https://www.elgaronline.com/browse?access=user&level=parent