ინდივიდუალური გაცვლითი პროგრამა სტუდენტებისათვის
ცხადდება საბუთების მიღება ინდივიდუალური გაცვლითი პროგრამით დაინტერესებული სტუდენტებისათვის. პროგრამის ფარგლებში სტუდენტები ისწავლიან 2024-2025 სასწავლო წლის შემოდგომის სემესტრს იოანე პავლე მეორის სახელობის ლუბლინის კათოლიკურ უნივერსიტეტში.
დაფინანსება:
- სწავლის საფასური
- ცხოვრება ლუბლინში ერთი სემესტრის განმავლობაში
დანარჩენი ხარჯები (მგზავრობა, დაზღვევა და ლუბლინში ცხოვრების ყოველდღიური ხარჯები) უნდა დაფაროს აპლიკანტმა.
პროგრამაში მონაწილეობის მიღება შეუძლია სამართლის საბაკალავრო და სამაგისტრო პროგრამის სტუდენტებს.
უნივერსიტეტის მიერ შემოთავაზებულ კურსებს გაეცანით ბმულზე:
საჭირო დოკუმენტაცია
- მოკლე ბიოგრაფია ინგლისურ ენაზე (CV)
- სტუდენტის აკადემიური მოსწრების ბარათი
გთხოვთ გადმოაგზავნოთ საჭირო დოკუმენტაცია ელ ფოსტაზე: ir@sabauni.edu.ge არაუგვიანეს მიმდინარე წლის 15 ივნისისა.
სათაურის ველში მიუთითეთ exchange program KUL
უცხო ენის დონის განსაზღვრა მოხდება ადგილზე, საბაუნის უცხო ენათა ცენტრის მიერ (ინფორმაციას ტესტირების შესახებ მიიღებთ მეილზე საბუთების გადმოგზავნის შემდეგ)
15 ივნისი - საბუთების მიღება
18 ივნისი - ტესტირება ინგლისურ ენაში
19 ივნისი - გასაუბრება შესარჩევ კომისიასთან
დამატებითი ინფორმაციისათვის დაუკავშირდით საერთაშორისო ურთიერთობების სამსახურს, ელ ფოსტაზე: ir@sabauni.edu.ge, +995 32 242 22 42/115 ; მობ.: 577 34 77 13, 408 ოთახი (მე-4 სართული)

Individual exchange program for students
Call for individual exchange program for the students is open nowAcceptance of documents for students interested in the individual exchange program is announced. Within the framework of the program, students will study in the fall semester of the 2024-2025 academic year at the John Paul II Catholic University of Lublin.
- Tuition fees
- Living in Lublin for one semester
The remaining costs (travel, insurance and daily living expenses in Lublin) must be covered by the applicant.
Students of undergraduate and graduate law programs can participate in the program.
Courses offered in English is available here:
Required documentation
- Short biography in English (CV)
- motivation letter
- Student's academic performance card
Please send the necessary documentation to the e-mail: ir@sabauni.edu.ge no later than June 15, 2024.
In the subject, specify exchange program KUL
The foreign language level will be determined on the spot, by the Foreign Language Center of Sabauni (you will receive information about the test by email after sending the documents)
June 15 - receipt of documents
June 18 - test in English
June 19 - interview with the selection commission
For additional information, contact the International Relations Service at: ir@sabauni.edu.ge, +995 32 242 22 42/115; Mobile: 577 34 77 13, room 408 (4th floor)