საბაუნიში Erasmus+ გაცვლითი პროგრამების საინფორმაციო შეხვედრა გაიმართა
28 მარტს, Erasmus+ გაცვლითი პროგრამების საინფორმაციო შეხვედრა გაიმართა. შეხვედრაზე განიხილეს Erasmus+ მიმდინარე კონკურსები, რომლებიც განკუთვნილია საბაუნის თითქმის ყველა პროგრამის სტუდენტებისათვის. სტუდენტებს საშუალება ჰქონდათ მიეღოთ დეტალური ინფორმაცია თითოეული კონკურსის შესახებ.
შეხვედრაზე მოწვეულები იყვნენ საბაუნის ის სტუდენტები, რომლებმაც Erasmus+ პროგრამით ისწავლეს სხვადასხვა პარტნიორ უნივერსიტეტებში. მათ პრაქტიკული რჩევები და რეკომენდაციები გაუზიარეს სტუდენტებს.
მიმდინარე სემესტრში საბაუნის სტუდენტებს საშუალება აქვთ მონაწილეობა მიიღონ კონკურსებში და 2024-2025 სასწავლო წლის შემოდგომის სემესტრი ისწავლონ ჩეხეთის, ნორვეგიის, ესპანეთის, უნგრეთის უნივერსიტეტებში.

An information meeting of Erasmus+ exchange programs was held at the Sabauni
On March 28, an information meeting of Erasmus+ exchange programs was held. At the meeting, the current Erasmus+ competitions, which are intended for students of almost all programs of Sabauni, were discussed.
Students had the opportunity to get detailed information about each competition. The students of Sabauni, who studied at various partner universities with the Erasmus+ program, were invited to the meeting. They shared practical tips and recommendations with students.
In the current semester, Sabauni students have the opportunity to apply and study in the autumn semester of the 2024-2025 academic year at universities in the Czech Republic, Norway, Spain, and Hungary.