შემეცნებითი ვიზიტი პოლონეთში
საბაუნის სამართლის ფაკულტეტის დეკანის, გიორგი გორაძის ორგანიზებით, გაიმართა შემეცნებითი ვიზიტი პოლონეთში, რომელშიც მონაწილეობა მიიღეს საბაუნის სამართლის ფაკულტეტის ბაკალავრიატის, მაგისტრატურის, დოქტორანტურის სტუდენტებმა და პრაქტიკოსმა ადვოკატებმა.
ვიზიტის ფარგლებში ეწვივნენ პოლონეთის სეიმს, პოლონეთის უმაღლეს სასამართლოსა და საკონსტიტუციო ტრიბუნალს.
საბაუნის სამართლის ფაკულტეტის ორგანიზებით სტუდენტების შემეცნებითი ვიზიტები საერთაშორისო სასამართლოებში, ევროსტრუქტურებსა და ევროპული სახელმწიფოების უმაღლეს ორგანოებში ყოველწლიურად ხორციელდება.

Educational visit to Poland
Educational visit, organized by Giorgi Goradze, Dean of the Faculty of Law of Sabauni was held in Poland in which Sabauni undergraduate, master's, doctoral law students and practicing lawyers participated.
Within the framework of the visit, Sabauni representatives visited the Polish Sejm, the Supreme Court of Poland and the Constitutional Tribunal.
Educational visits of students to international courts, European structures and the highest bodies of European states are organized by the Faculty of Law of Sabauni annually.