მეცნიერული კვლევების ინტერნაციონალიზაცია საქართველოში (1991-2021) და მისი ზეგავლენა პროფესორ-მასწავლებლების აკადემიურ საქმიანობაზე
25თებ,2026
25 თებერვალს,16:00 საათზე, სულხან-საბა ორბელიანის უნივერსიტეტში, 406-ე აუდიტორიაში, გაიმართება სამეცნიერო კვლევითი პროექტის პრეზენტაცია: „მეცნიერული კვლევების ინ...
სამეცნიერო  ჟურნალი ,,სამართლის  მეთოდები“ აცხადებს სტატიების მიღებას
11თებ,2026
სამეცნიერო ჟურნალი ,,სამართლის მეთოდები“ აცხადებს სტატიების მიღებას
სულხან -საბა ორბელიანის უნივერსიტეტი
იწყება სტატიების მიღება  სამეცნიერო  ჟურნალ ,,სამართლის  მეთოდების“ ახალი 2026 წლის ნომრისთვის;  მა...

Internationalization of Scientific Research in Georgia (1991–2021) and Its Impact on the Academic Activities of Faculty Members
25Feb,2026
On February 25 at 15.00-16.00 CET a scientific research project presentation will be held at Sulkhan-Saba Orbeliani University: “Internationalization of Scientif...
The scientific journal “Methods of Law” announces a call for article submissions
11Feb,2026
We are pleased to announce the new submission of articles for the upcoming issue of Legal Methods 2026.  The deadline for...