პირველკურსელთა რეგისტრაცია
სულხან-საბა ორბელიანის უნივერსიტეტი გილოცავთ ცხოვრების ახალ, მნიშვნელოვან ეტაპზე გადასვლას და მოუთმენლად ელის თქვენთან შეხვედრას!
შიდა მობილობა
18აგვ,2026
2026-2027 სასწავლო წლის შემოდგომის სემესტრში სულხან-საბა ორბელიანის უნივერსიტეტში ბაკალავრიატისა და მაგისტრატურის საგანმანათლებლო პროგრამებ...
გარე მობილობა
10აგვ,2026
საბაუნი 2026-2027 სასწავლო წლის შემოდგომის სემესტრისთვის გარე მობილობას აცხადებს სულხან-საბა ორბელიანის უნივერსიტეტი 2026-2027 სასწავლო წლის შემოდგომის სემეს...
საზაფხულო სკოლა „ევროპული ჰუმანიზმი ჩამოყალიბების პროცესში“
სულხან-საბა ორბელიანის უნივერსიტეტის სტუდენტებმა მონაწილეობა მიიღეს ლილის კათოლიკურ უნივერსიტეტში გამართულ საზაფხულო სკოლაში თემაზე “...
სიახლეები სტუდენტთა ქცევის კოდექსში
14ივლ,2026
სტუდენტთა ქცევის კოდექსში სიახლეები შედის. გაეცანით პროექტს. მოსაზრებების ან კონსულტაციის საჭიროების შემთხვევაში - დაუკავშირდით უნივერსიტეტ...
განათლების ხელშეწყობის ახალი შესაძლებლობები აბიტურიენტებისთვის
29მაი,2026
სულხან-საბა ორბელიანის უნივერსიტეტი ...
სალამანკას პონტიფიკური უნივერსიტეტის პროფესორი საბაუნის ბიზნესისა და ტექნოლოგიების ფაკულტეტს სტუმრობდა
საბაუნის ბიზნესისა და ტექნოლოგიების ფაკულტეტმა სალამანკას პონტიფიკური უნივერსიტეტის პროფესორს, ფერნანდო რეიეს რავანას უმასპინძლა.
სულხან-საბა ორბელიანის უნივერსიტეტის VIII საუნივერსიტეტო სტუდენტური კონფერენცია ინტერდისციპლინურია და მასში მონაწილეობის მ...
ინდივიდუალური გაცვლითი  პროგრამა პარიზის კათოლიკურ ინსტიტუტში
16აპრ,2026
ინდივიდუალური გაცვლითი პროგრამა პარიზის კათოლიკურ ინსტიტუტში
ცხადდება საბუთების მიღება ინდივიდუალურ გაცვლით პროგრამაში მონაწილეობის მისაღებად პარიზის კათოლიკურ ინსტიტუტში. პროექტის თანახმად, საბაუნის...
2025-2026 სასწავლო წლის გაზაფხულის სემესტრის სტიპენდიანტები
14აპრ,2026
სულხან-საბა ორბელიანის უნივერსიტეტში დასრულდა 2025-2026 სასწავლო წლის შემოდგომის სემესტრის სტიპენდიატების შერჩევის პროცესი.
რექტორის სააღდგომო მილოცვა
03აპრ,2026
ძვირფას სტუდენტებს, დოცენტებს, თანამშრომლებსა და უნივერსიტეტის ყველა მეგობარს. რა კარგია, რომ...
სულხან-საბა ორბელიანის უნივერსიტეტი მოსწავლეებისთვის სამეწარმეო იდეების კონკურსს აცხადებს
26მარ,2026
სულხან-საბა ორბელიანის უნივერსიტეტის ბიზნესისა და ტექნოლოგიების ფაკულტეტი უკვე მეექვსე წელია წარმატებით ახორციელებს მასშტაბურ პ...
25მარ,2026
ცხადდება რეგისტრაცია Erasmus+ საერთაშორისო კრედიტების მობილობის პროგრამაში მონაწილეობის მისაღებად. პროგრამის ფარგლებში შერ...
2025-2026 გაზაფხულის სემესტრის სტიპენდიატების გამოვლენა
საბაუნიში 2025-2026 გაზაფხულის სემესტრის სტიპენდიატების გამოვლენა დაიწყო. სტიპენდიატების გამოვლენა მოხდება შემდეგი კრიტერიუმების მიხედვით : ...
Erasmus+ კვლევითი მობილობა ვალიადოლიდის უნივერსიტეტში
19მარ,2026
ცხადდება საბუთების მიღება Erasmus+ სტუდენტების მობილობის პროგრამაში მონაწილეობის მისაღებად. პროგრამა განკუთვნილია სამაგისტრო და სადოქტორო პროგრამების სტუდენტებ...
ცხადდება საბუთების მიღება ევროკომისიის მიერ დაფინანსებული Erasmus+ სტუდენტების საერთაშორისო კრე...
Erasmus+ სტუდენტების მობილობა ოლომოუცში
16მარ,2026
ცხადდება საბუთების მიღება ევროკომისიის მიერ დაფინანსებული Erasmus+ ის KA171 საერთაშორისო კრედიტების მობილობის პროგრამაში მონაწილე...
სტატიების მიღება საიუბილეო კრებულისთვის
13მარ,2026
სულხან-საბა ორბელიანის უნივერსიტეტი აცხადებს სტატიების მიღებას ივანე ჯავახიშვილის 150 წლის იუბილისადმი მიძღვნილი...
შესაძლებლობა საბაუნის აკადემიურ პერსონალისა და სტუდენტებისთვის
02მარ,2026
სულხან-საბა ორბელიანის უნივერსიტეტის აკადემიურ პერსონალსა და სტუდენტებს  2 მარტიდან - 13 მარტის ჩათვლით  შესაძლებლობა ექნებათ უფასოდ ის...
15იან,2026
2025-2026 წლის სასწავლო წლის გაზაფხულის სემესტრის სულხან-საბა ორბელიანის უნივერსიტეტში ბაკალავრიატისა და მაგისტრატურის საგანმანათლებლო პროგრამებზე შიდა მობილობით...

Summer School ''European Humanism in the Making''
Students from Sulkhan-Saba Orbeliani University took part in a summer school held at the Catholic University of Lille on the theme '...
A Professor from the Pontifical University of Salamanca Visited the Faculty of Business and Technology at Sulkhan-Saba Orbeliani University
The Faculty of Business and Technology of Sulkhan-Saba Orbeliani University hosted Professor Fernando Reyes Ravana from the Pontifical Univ...
The VIII University Student Conference of Sulkhan-Saba Orbeliani University is interdisciplinary and open to undergraduate and graduate stu...
Exchange semester at the Institute Catoliques de Paris
16Apr,2026
Applications are now open for participation in the individual exchange program at the Catholic Institute of Paris. According to the project,
Erasmus+ International Credit Mobility program for Students at the University of Valladolid
25Mar,2026
Registration is now open for participation in the Erasmus+ International Credit Mobility Program. Applicants selec...
At Sulkhan-Saba Orbeliani University, the selection process for scholarship recipients for the Spring Semester 2025-2026 has begun. Scholarship recipients wi...
Erasmus+ research mobility at University of Valladolid
19Mar,2026
Applications are open for participation in the Erasmus+ Student Mobility Program for research. The program is designed for master's and doctoral s...
Erasmus+ Student Mobility in Olomouc
16Mar,2026
The call for participation in the Erasmus+ international credit mobility program is open now. Grant-holder students will study at Palacky University in Olomouc...
Call for Papers for the Jubilee Volume
13Mar,2026
Sulkhan-Saba Orbeliani University announces the call for papers for a jubilee volume dedicated to the 150th anniversary of Ivane Javakhishv...
Opportunity for the academic staff and students of Sulkhan-Saba Orbeliani University
02Mar,2026
From March 2 to March 13, the academic staff and students of Sulkhan-Saba Orbeliani University will have the opportunity to access